Aktualności

W tym miejscu znajdziesz aktualności z sezonu 2020/2021 związane z działalnością Katolickiego Domu Kultury.

Spis aktualności

<<   <  str. 2 z 4  >   >>

Wielkanoc 2021

30-03-2021

Alleluja!


Komunikat I

28-03-2021

Szanowni Państwo, Uczestnicy zajęć KDK!

Informujemy, że w rozporządzeniu w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w niektórych placówkach oświatowych nie zostały wymienione placówki wychowania pozaszkolnego jaką jest Katolicki Dom Kultury.
Tym samym możemy nadal prowadzić zajęcia stacjonarne według wcześniejszego planu. Przerwa świąteczna trwa od 1 do 6 kwietnia.
W dalszym ciągu prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących w Domu Kultury.
W przypadku ewentualnych zmian związanych z funkcjonowaniem placówki będziemy niezwłocznie informować poprzez stronę internetową oraz przez kanały mediów społecznościowych.


Wielkanocne warsztaty dla dzieci

18-03-2021

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku powyżej 5 lat na warsztaty plastyczne, w czasie których wykonają piękne palmy wielkanocne.

Ponieważ ze względów sanitarnych ilość miejsc ograniczona, prosimy o zapisy telefoniczne.

Cena 25 zł.


Bank Żywności

15-03-2021
Drodzy Państwo,
wraz z Bankiem Żywności oraz naszą Parafią, w Katolickim Domu Kultury planujemy otworzyć punkt wydawania żywności dla osób potrzebujących. Kryterium kwalifikujące do otrzymania pomocy to dochód 1542,20 zł netto dla osoby samotnej lub 1161,60 zł dla osoby pozostającej w rodzinie. Osoby zainteresowane otrzymaniem takiej pomocy dla siebie lub bliskich prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub przez facebooka w najbliższych dniach (tel.12/4173500).

Bank pomysłów

10-03-2021
Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków?  Nie wiesz czy poradzisz sobie z pisaniem projektu do budżetu obywatelskiego lub inicjatywy lokalnej? Chcesz podpowiedzieć innym co można zrobić w Twojej okolicy?  Właśnie dla takich osób jak Ty stworzyliśmy BANK POMYSŁÓW, z którego możesz skorzystać już teraz.
 
BANK POMYSŁÓW

to miejsce gdzie możesz przesłać swój pomysł który stanie się inspiracją dla innych. Wejdź na stronę: https://msip.krakow.pl/ w zakładce APLIKACJE znajdziesz BANK POMYSŁÓW- aplikacja. Zgłoś pomysł, zobacz jakie to proste.

 Więcej informacji na: https://budzet.krakow.pl/


Klb Rodziców z Dziećmi do lat 3 działa!

26-02-2021
Przypominamy, że w Domu Kultury działa stacjonarnie Klub Rodziców z dziećmi do lat 3.
Codziennie odbywają się tu atrakcyjne, nieodpłatne zajęcia, warsztaty, spotkania oraz dostępna jest sala zabaw dla dzieci.
Harmonogram zajęć na marzec tutaj.
Zapraszamy!

Pracownia Decoupage'u działa

25-02-2021

W okrojonym przez pandemię składzie, ale ze wzmożonym entuzjazmem, przygotowujemy wielkanocne ozdoby. Tym razem w menu jajeczka w piórkach w pawich kolorach oraz jajeczka w kwiatach z tęczową ważką.


Zapraszamy na zajęcia!

22-02-2021
  • W każdy poniedziałek i piątek zapraszamy o godz. 18:30 na gimnastykę dla dorosłych. Zajęcia dedykowane są wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, wygląd i sprawność. Ćwiczenia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych, wzmacniają kondycje, modelują sylwetkę.Przyjdź i ćwicz z nami! Czekamy na Ciebie!
  • Zapraszamy dorosłych na stacjonarne zajęcia z języka angielskiego. Obecnie działają dwie kameralne grupy, które uczą się w miłej atmosferze, oczywiście z dbałością o zdrowy dystans Istnieje możliwość stworzenia nowej grupy na dowolnym poziomie zaawansowania, w zależności od ilości chętnych.Może warto pomyśleć na wiosnę o rozpoczęciu przygody z angielskim lub odświeżyć dawne umiejętności?See You!
  • Zapraszamy w czwartki o godz.18.00 na warsztaty szycia na maszynie. W każdej chwili można dołączyć do grupy i w miłej atmosferze rozpocząć przygodę z szyciem.
  • A dla najmłodszych: Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia baletowo-taneczne dla przedszkolaków w środy o godz. 16.00

Zapraszamy!


Zapraszamy na zajęcia po feriach

18-01-2021

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wznowione po feriach zajęcia.

W pełnym zachowaniu wszystkich zalecanych obostrzeń sanitarnych  prowadzimy zajęcia w następującym zakresie:

  • Dla najmłodszych:

Klub Rodziców Bobrowskiego 6

zajęcia baletowe, taneczne, sportowe, językowe, muzyczne i plastyczne

  • Dla dzieci szkolnych:

zajęcia taneczne, baletowe, sportowe, plastyczne,

  • Dla dorosłych:

Gimnastyka, taniec, fitness, decoupage, języki obce, szycie na maszynie

  • Dla seniorów:

Centrum Aktywności seniorów (gimnastyka, rękodzieło, języki obce, treningi pamięci i inne - zajęcia tylko online)


Teatrzyk: Legenda o św. mikołaju biskupie

06-12-2020

Ho, ho, ho...
U nas był już św. Mikołaj i zostawił wiadomość dla wszystkich dzieci...

We wtorek, 8 grudnia, zaprasza do obejrzenia przedstawienia (online) pt. "Legenda o św. Mikołaju Biskupie" w wykonaniu Teatru Eden.
To historia młodego chłopca imieniem Mikołaj, którego dalszą historię poznacie już niedługo...

Link do bajki udostępniony będzie we wtorek przed godziną 900 w osobnym poście na facebooku, a legendę oglądać można w dowolnym czasie od godz. 900 do 1500.

<<   <  str. 2 z 4  >   >>